| Nikoll_Niqheta_1987 a întrebat:

Cum pot sa aflu unde trebuie sa depun cv pentru a pleca in afara?

Răspuns Câştigător
| Alex a răspuns:

Sa faci conturi pe www.ejobs.ro, www.bestjobs.ro, jobs.bizoo.ro, www.myjob.ro. Mai intai faci C.V.-urile de pe acele site-uri si dupa aceea cauti. Succes!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La firma care se ocupă cu angajările afară sau la Forțele de Muncă unde sunt ele înregistrate.
Pa, pa.

| GabiTanase a răspuns:

De regula nu prea faci mare branza cu Cv urile.firmele respective urmaresc doar comisionul tau.Cel mai bine e sa ai pe cineva cunoscut,, si eu trebuie sa plec sapt viitoare dar am pe cineva cunoscut..Multa bafta

| Nikoll_Niqheta_1987 explică (pentru GabiTanase):

Merci frumos, bafta si tie!