| buffymuff a întrebat:

Cum pot sa ajung cantareata? imi place mult sa cant si ma pricep. mi-as dori o cariera

Răspuns Câştigător
| diamar a răspuns:

Pai trebuie sa urmezi un liceu care sa te ajute si dupa sa dai la conservator sectia canto. Daca ai talent merita sa incerci.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posteaza pe youtube recitaluri cat mai multe apoi cineva care iti poate recunoaste talentul te poate contacta si te poate recomanda mai departe cuiva.
Ai grije insa sa nu dai peste tepari.

| CorinaEm a răspuns:

Duce la Romanii au talent sau X factor sau Vocea Romaniei. Sper ca te-am ajutat big grin

| ICanSeeAll a răspuns:

Incearca la Romanii au talent. E greu sa devii cantareata. Trebuie sa ai voce foarte buna si sa te descopere cineva.

| TheAce a răspuns:

Cauta-ma pe facebook- Tudor Ursente. vorbim pe privathappy. Un CV de asemenea ar fi binevenit.

| Xonya a răspuns:

Cel mai important este sa crezi tude la concursuri, sau compune o melodie si lanseazo!