| DanielleThebest a întrebat:

Cum pot sa fac rost de bani la 14 ani?

Răspuns Câştigător
| casandra123 a răspuns:

Incearca sa ajuti vecini la treburi. sa plimbi caini, sa speli masini, sunt multe optiuni ...incearca!

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Faci econimie cu alocația!
Pa, pa.

| sublime89 a răspuns:

Sa ceri de la cineva sau sa furi laughing

| HaHalera a răspuns (pentru sublime89):

Să furee? laughing
Bun raspuns nu îl recomand!batting eyelashes

| sublime89 a răspuns (pentru HaHalera):

Da, sa fure ca tine mai gigi maihee hee Ai net in inchisoare? Fain

| HaHalera a răspuns (pentru sublime89):

Normal ca are! Unde ai vazut cioban fara internet? laughing rolling on the floor

| sublime89 a răspuns (pentru HaHalera):

laughing Macar 3 ani n-o sa se plictiseasca.

| HaHalera a răspuns (pentru sublime89):

Poate 4 rolling on the floor Stiai ca dimineata mananca paine cu margarina si marmelada?
Chiar si ceai rolling on the floor

| sublime89 a răspuns (pentru HaHalera):

Acum pe 4 iunie poate mai ia vreo 4 ani laughing Da, el mananca mai bine acolo decat majoritatea romanilor liberi laughing

| HaHalera a răspuns (pentru sublime89):

Like Like Like...R.E.S.P.E.C.T NICOLAE CEAUSESCU rolling on the floor))

| Wøodenpints a răspuns:

N-ai alocație?

| StefaniaM a răspuns:

Asta o știu de la campania Anti Fumat laughing
Strânge banii care îi primești de la părinti într-un borcănel.Să vedem câti vei strânge într-o lună
Sau poti încerca să vinzi limonadă de Zilele portilor deschise de la Școala ta (am văzut că niște tipi din a 7-a au făcut o afacere cu asta big grin)
Cam atâtea idei am

| Maria9mariuca a răspuns:

Sa economisesti
de exp:din banii de buzunar cheltui jumate sau jumate siun sfet