| Poison_9734 a întrebat:

Cum pot sa-mi editez si eu o poza ca ea:xhttp://hi5.com/......otoUser.do

dau >funda:

Răspuns Câştigător
| Petronela a răspuns:

Prin diverse programe de editat poze ca de exemplutonguehotoshop, Photoinstrument, Picassa, Photoshine, Photofunia, Tazz, Pixia etc fundita?

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Dac te referi la pozaq de la profilul privat, mare branza, intrii in paint, iti alegi o culoare si dai cu ea peste tot in afara de corpul tau tongue, are profilul privat si nu stiu ce poza, daca poti pune link direct catre ea tongue

| Anonimusss a răspuns:

Aceasta fata are profilu privattongue

| dublud a răspuns:

Ce uraaat.
Nu imi place deloc editul!

| Poison_9734 explică:

Cea d la profillove struck

| iyioana a răspuns:

Poti in paint...numai ai grija sa faci cu radiera... fundita?batting eyelashes