| Alina_5912 a întrebat:

Cum pot sa pun aspect emo pe hi5 va rooooooooog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| AdeLina a răspuns:

Te duci la profil, ceva mai joc de fotografia de profil scrie "modifica aspectul"... Dai acolo si o sa-ti apara multe. Incerci si tu din alea ca sunt foarte multe emowinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu`sss asa multe emo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe profilul tau si acolo mai josh iti apare modifica aspectul si sus iti apare ce fel de profil ai vrea si scrii acolo emo si iti apare mai multe ia id daca nu te descurci machoman408my http://tarcsalinn.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sie u caut si nu stiu

| PitiqaaaxD a răspuns:

Http://welcome.haipa.ro/hi5/coduri-hi5-si-simboluri/. Apoi dai sus la hi5 Skins-Layouts si vezi care ti se potriveste. Sper sa mearga :d;)