| GeorgianaGya a întrebat:

Cum pot sa schimb emailu de la facebook, vreau detaliat. dau fundita plz

Răspuns Câştigător
| Roxett a răspuns:

Te duci la Contul meu --> Setarile contului --> Email --> Add another email. Completezi la e-mail nou si apoi dai Salveaza modificarile

1 răspuns:
| Crystal112 a răspuns:

Pai cam asa procedezi. Te duci la contul meu apoi setarile contului, iti vor aparea optiunile. Dai la editeaza si dai "Add another email" sau "Adauga alt email" il adaugi si scrii parola pentru siguranta. Un email a fost trimis la dfjdhfrjk@fhbdjf.com pentru validarea adresei.Ti-a fost intrimis un e-mail, intri apesi pe link, validezi apoi intri din nou pe facebook, schimbi ordinea, iesi din nou pui parola apoi intri din nou si il stergi pe cel vachi sa dispara de tot. cam atat