| bingostar64 a întrebat:

Cum pot sa trimit un cv direct la angajatom, multumesc

4 răspunsuri:
| john1008 a răspuns:

Prin mail!, funda?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Il poti trimite prin posta sau prin e-mail, daca are.

| mixxjim a răspuns:

Intri pe site-ul firmei/angajatorului care te intereseaza si la rubrica de "Contact" are si o adresa de email - asta daca nu cumva are pe site deja o rubrica speciala gen jobs/recrutare unde-ti poti trimite cv-ul. Succes!

| activrecruitment a răspuns:

Sau iti poti face cont pe retelele profesionale tip Linkedin.com. Acolo poti gasi reprezentantii companiilor care prezinta interes pentru tine si ii poti contacta in mod direct( dupa ce iti accepta cererea de adaugare in lista de contacte).

Sper sa te ajute.

Oana V
http://www.activrecruitment.ro