| Alexmihai4992 a întrebat:

Cum pot uploada un joc pe un site ca sa poata fii descarcat de prietenu meu(jocu are cam 5GB)si sa nu trebuiasca sa paltesc funda(app e un fisier RAR)FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Generalul a răspuns:

Dropbox, sau site-uri de transfer fisiere (transfer.ro) daca au limitare, faci mai multe arhive mai mici

2 răspunsuri:
| 13kill13 a răspuns:

Sau poti folosi TeamViewer sau programe de genul pentru transfer de fisiere

| 13kill13 a răspuns:

Sau poti folosi TeamViewer sau un program de genul pentru transfer de fisiere