| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a întrebat:

Cum pot vedea daca o persoana tine la mine? e vorba de un baiat care mi imi place de el e in clasa unei prietene de a mele...si el stie ca eu il plac si nu ii pasa dar tot vad ca se mai uita la mine mai vine in clasa la mine.ca la mine are un prieten el.si nu stiu daca tine la mine sau nu ca nu m-a lamurit

8 răspunsuri:
| Aysa19 a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sal intrebi!

sinceritatea e foarte buna!

E bine ca o problema, o curiozitatea sau ceva de genu sa o aflii direct. asa ca Ce mai asteptzi?!

Intreaba-l!

kiss

| ruginiz a răspuns:

Probabil se uita la tine ori intamplator ori pentru ca a aflat ca iti place de el. nu iti face sperante ca nu vine sa te vada pe tine. nu sunt rea, dar nu vreau sa cazi intr=o lume cu finaluri fericite. incearca sa vorbesti cu el, sa va imprieteniti, poate iese ceva happy

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE explică:

Nu pot sa-l intreb ma rusinez si imi vine sa lesin numai cand il vad

| olijertiu a răspuns:

...pai cum sa-ti explic am trecut prin asta timp de 3 ani si raspunsul dureros e ca nu are nimic cu tine...crede ca esti ciudata sau ceva in genu eu mi-am bagat picioarele si iata-ma~ l-am uitat gasind pe altul pe care l-am facut sa ma placa si cum mie nu-mi place de ala il cam ocolesc.ma rog acum sunt ok nu mai am nici o treaba sunt free

| alexyszpysz a răspuns:

Pai daca iti zimbeste si se uita insistent la tine siaproape tot timpul este prin apropierea ta atunci e clar crede-ma te place am patit-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa ii spui sa vorbessti cu el sau ceva in genu' asta,...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca tine la tine. nici n are cum. pentru ca nu a stat cu tine pana acum. te ar putea place. dar nici asta nu cred daca zici ca nu i pasa.eu zic sa ti cauti altu`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii baieti sunt putin mai rushinoshi si poate ashteapta ca fata sa faca primul pas...il poti intreba daca vreti sa va intalnitzi in vreun weekend...in fond nu prea ai ce pierde daca stai sa t gandesti