| dampel a întrebat:

Cum poti deveni model de la varsta de 18 ani?

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Te inscrii la cursuri de modelling

| karinamark a răspuns:

Mergi la un casting sau la o agentie happy

| dampel explică:

.Si cam cat costa cursul?thinking (acum am 14. ) dar eu vorbesc pentru viitor ca acum chiar mi-au crescut picioarele rau de totlaughing)

| Happinessyee a răspuns:

Daca vrei sa devi model, trebuie mai intai sa te inscrii la un curs de modeling.

Sau te inscrii la next top model ( dar ai vazut ca mai mult aleg fetele tinere ca castigatoare ) dar nu poti fi sgura ca castigi.

Mai bine te inscri la un curs de modeling si de acolo vezi tu.

Sper ca te-am ajutat.Bafta!

| Soffia17 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fi frumoasa, ai ai picioare lungiii, si sa fi inalta happy