| dygas a întrebat:

Cum poti face bani in Paris? am de gand sa plec intr o vacanta la niste neamuri in Paris! ce as putea sa lucrez ca sa raman acolo? e careva in Paris? ce merge acolo? stiu ceva de negri care danseaza prin diferse zone,dar altceva?, ast raspunsuri, multumesc ( fara mistouri)

1 răspuns:
| eugem35 a răspuns:

Buna ziua, in primul raind, trebuie sa vorbesti bine franceza, iti spun ca am lucrat in frantza. nu suntem bine vazuti acolo trebuie sa vorbesti franceza, de muncit mai putin ca nu avem dreptul la munca in frantza