| imihaistoian a întrebat:

Cum poti opri abuzurile sefului tau sau te aperi de ele(un site, tehnici etc)?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Despre ce abuzuiri e vorba? ai oricand posibilitatea sa faci o reclamatie la ITM, sa demisionezi

| kiri11 a răspuns:

Trebuie sa-l reclami - http://www.avocatnet.ro/......viciu.html

| HowdidIgethere a răspuns:

Daca vorbeste murdar, sunt reportofoane, ceasuri sau sticuri cu microfoane. Daca iti cere munca peste program neplatita, cauta altceva. Eu nu sunt pentru reclamatii, doar in cazul in care isi bate joc pe termen lung sau nu iti da banii.

| Aretha a răspuns:

Spray paralizant.

Răspuns utilizator avertizat