| MissDi a întrebat:

Cum pui poza la avatar la youtube?

Răspuns Câştigător
| SameMistake a răspuns:

Intri pe contul tau si acolo sus in dreapta, unde iti apare numele si daca apesi pe el sunt acolo : my channel(canalul meu), account(cont), favorites( preferate) si restul, si dai unde scrie cont sau account(cum ai tu: in romana sau in engleza.). O sa iti apara imaginea aia pe care o au toti si in stanga ei numele tau. Dai sub imagine modificati, dupa care dai modificati imaginea.

8 răspunsuri:
| George1176 a răspuns:

Intri in Accound-->Overview-Jos sub poza grii scrie change---> si iti pui o poza frumoasalaughing

| Afternoon a răspuns:

Cont->DAi sub poza modificati -> Modificati imaginea mai departe sti u

| MissDi explică:

Pe youtube.scz

| AnneMarie27 a răspuns:

Deci ...in dreapta acolo unde iti apare sign out langa este numele tau de cont. Apesi pe el si apoi il apare 6 titluri sa sphee hee.Si apoi dai la ultima de pe primul rand unde scrie account. Apoi il apare un loc ntr-un fel unde trebuia sa ai fotografia care vrei sa o pui.Asa:dedesupt scrie change, si dai acolo.deci ti-a aparut profilul tau.este acel patrat unde iti poti pune o fotografie si in dreapta lui scrie change picture, apesi acolo si de acum treaba este ca si rezolvata.Dai la Browse...si iti pui fotografia dorita.winking. Sper ca ai reusit. fundita?batting eyelashes

| George1176 a răspuns:

Ddxbb Nu este adevarat! eu am cont din 2007 crede-ma stiu ce am zis sus ^

| SameMistake a răspuns:

A, nu am vazut ca mai raspunsesera si altii inaintea mea.

| SameMistake a răspuns:

George1176 Ce nu este adevarat? Am vazut raspunsul tau, si ai zis corect, doar ca poate dianageo21 are contul in romana. Si i-am zis asa ca sa nu se incurce.

| MissDi explică:

Am in romana