| TheDarkOfYourDreams a întrebat:

Cum pun o uniforma pe mine in cel mai scurt timp?

11 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Dai la o scoala de subofiteri, nu e dificila deloc admiterea dar trebuie sa ai bacul luat.

| AccountDeleted a răspuns:

Te referi la sacou?

Bagi amandoua mainiile pe maneci si tragi in sus... Ca si cum sacoul ar sta pe scaun asezat.

| drogh a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare! O iei incetisor apoi mai tarziu o sa-ti fie mai usor ca te-ai obisnuit.

| andrw1929 a răspuns:

Faci antrenamente in fiecare zi laughing!

| adrew a răspuns:

Pai la puscarie puscariasii au uniforma lor, nu?

| ONElena11 a răspuns:

Cu talent si pregatire!winking

| Rachetul a răspuns:

Eu zic ca-ti trebuie antrenament cam un an dupa sa te apuci de imbracat

| BeTrueToWhoYouAre a răspuns:

Pui o uniforma pe tine in cel mai scurt timp.

| Deaconu_Alexandru_1996 a răspuns:

Pai eu mereu imi aleg inainte de ex:inainte de un banchet hainele eu cred ca ar trebui sa ti-o alegi din timp si s-o pui undevasa-ti amintesti de dimineata s-o iei pe aceea de EX: pe fotoliu.

| TheDarkOfYourDreams explică:

Ma refeream la o uniforma de militar dar cred ca am uitat sa spun.

| TheDarkOfYourDreams explică:

Si nu mai vreau sa fac liceul militar fiindca deja am facut unul de mate-info.