| GoLF a întrebat:

Cum pun un site pe google?

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Dupa ce se indexeaza iti trebuie optimizare seo ca nimeni nu cauta mai departe de pagina 2 pe google

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu il pui, trebuie sa astepti sa il indexeze ei. in cel mai bun caz poti face o sugestie

https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url

dar asta nu inseamna ca il vor si indexa

| GoLF explică (pentru suntserios):

Da dar se indexeaza singur?
Eu m-ai am intrebat pe cineva si azis sa il bag pe diferite site-uri
E bine si asa?

| suntserios a răspuns (pentru GoLF):

De indexat se indexeaza singur. bineinteles trebuie sa ajunga cumva la el sa il indexeze, asta presupune sa ai backlink uri (adica link uri in alte siteuri).