| teiube a întrebat:

Cum sa fac rost de bani nu vreau sa cada din cer sunt dispusa sa muncesc pentru ei dar nu am unde am diploma de bac sunt incrisa si la facultate dar nu am unde am batut starzile si uniri si universitatii si altele si nimic in faza cu bani online asta e o mare prostie si inselatorie la fel ca reprezentant avon oriflamme aste sunt prosti lumea nu cumpara asa ceva pentru ca nu are bani si daca nu vinzi nu ei bani as vrea sa munces nu are nimeni vreun restaurant sau magazine sau vreo cunostinta care are nevoie de ajutor.

6 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Am vazut ca se cauta la ZooMania, la Emag, daca vrei incearca

Răspuns utilizator avertizat
| Danny_Danny_Ungureanu_1970 a răspuns:

Mergi la o agentie de plasare locuri de munca...

| pisicutablue a răspuns:

Poti sa scoti si bani online,e adevarat ca unele site-uri sunt fake, dar unele merg eu asa reusesc sa imi fac rost de bani de buzunar, daca ai timp si calculator e foarte usor, nu o sa vina rapid, dar cu timpul vin mai multi intr-un timp scurt (vorbesc aici de un joc)

| BiancaMih a răspuns:

Poti castiga usor si constant bani facand ceea ce iti place cu www.pfinance.ro (microjoburi)
Daca ai o pasiune si iti place sa faci ceva anume poti castiga bani cu asta.
1. Iti faci cont gratis
2. Adaugi ceea ce vrei sa faci pentru o anumita suma
3. Foarte important: cat ceri pentru serviciile oferite atat vei primi - Nu se percepe nici un comision pana in Martie!