| AlExAlExAnDrU a întrebat:

Cum sa fac sa ma las de calculator pentru urmatoarele 8 luni straight face Am de invatat pentru examen... Daca nu e pc e tableta sau telefonul straight face sfaturi sa ma las de toate acestea straight face Funda si vot

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrerupe internetul pentru aceasta perioada (ori de la compania ce furnizeaza serviciile de internet, ori daca ai ruter, scoate-l si da-l cuiva sa ti-l patreze; caci fara internet ce mare lucru poti face cu ele) laughing succes

| danielsima94 a răspuns:

Concentreaza-te pe ceea ce trebuie sa faci si daca ai vointa nu ai cum sa nu reusesti, trebuie sa iti cunosti interesul, esti mai castigat/a daca promovezi examenul decat daca afli "ultimele noutati "de pe Facebook.Incearca sa iti ocupi cea mai mare parte a timpului cu invatatul

| GoldandSilver a răspuns:

Scuze de cum ti-am trimis raspunsul.Copiaza-l fara ''. funda?''.