| darescu a întrebat:

Cum sa fac sa nu mă mai gândesc la jocul ourworld? O vreme eram dependenta pana când mama și tata nu mai mai lăsat! Mă gândesc doar la cum sa fac gems! Ajutatima!! Dau FUNDOIIIIIII

Răspuns Câştigător
| Totenn a răspuns:

Salut, incearca sa stai 2 minute fara sa te gandesti la nimic apoi ziua urmatoare 3 etc. pana ajungi la 10. Daca ti-e greu gandeste-te doar la cum respiri si daca nici asa nu poti, iesi afara la aer liber si ocupa-ti timpul

2 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Sterge-ti contul

| All4QuestionS a răspuns:

Incearca sa faci orice ce nu are legatura cu jocul, joaca alt joc, apucate de un sport care iti place, fa o prostie sa nu te mai lase iar parinti tai sa te joci laughing), poate nu-ti convine daca nu te mai lasa dar e in binele tau (am fost si eu dependent de metin ) ma gandeam 24/24 si visam si noaptea laughing) )pana cand n-am avut acces deloc la el timp de 6-7 luni si acum abia daca joc o data pe sapt happy,..., iesi in oras cu prieteni ...sa faci un sport ar fi cel mai indicat sau sa iesi cu prieteni pe afara /in oras.