| bleakk a întrebat:

Cum sa imi gasesc adevarata latura vocationala? Sunt clasa a 11a si simt ca nu imi place nimic concret, cel putin poate nu imi dau seama.Adica stiu cate putin din fiecare materie, insa la niciuna intr-un mod exagerat.De exemplu,matematica stiu astfel incat sa iau bacul si etc, dar na". Vreo idee? Din experienta personala ceva?

1 răspuns:
| rapp2020 a răspuns:

Eu prin vocationala inseamna sa faci ce-ti place.Ai putea, sa incerci cat mai multe sporturi, sa canti, sa inveti la instrumente, sa te joci pe pclaughing aa sa desenezi tot felullaughing si vezi ce iti placesmug