| pisioi a întrebat:

Cum sa impresionez un profesor?tonguewinking

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Inveti, stai cuminte la ore, esti activa la orem, saritoae, intr-un cuvant sa fii elev model!

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu merita sa faci efortul sa impresionezi un profesor! chiar nu merita! sunt multe lucruri mult mai importante!

| Flav a răspuns:

Esti fata? Un profesor? Pai...mno, mai bine ma culc.

| elamit a răspuns:

Invatand cat de cat bine.

| GeorgeRadu a răspuns:

Depinde in ce sens tongue. Daca vrei sa te creada desteapta invata big grin, deci fii printre cei mai buni!

| YukiMrM a răspuns:

Daca vrei sa treci anul` stii ce ai de facut. baftawinking

| vyol3ta a răspuns:

Invatand! happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde din ce punct de vedere vrei sa-l impresionezi si cu ce motiv

de obicei sa te faci interesanta de materia pe care o preda, sa inveti, sa faci proiecte ect.