| SERIALS a întrebat:

Cum să realizezi ceea ce visezi?

3 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca te referi la ce ai vrea sa realizezi in viitor, trebuie sa stii doua lucruri:
1. Doar cel mult din ce visam sa realizam putem sa transpunem in practica.
2. Trebuie sa-ti propui niste țeluri.

| Mopmop a răspuns:

Visezi sa faci ceva. Asta e primul pas, sa ai un scop. Apoi iti pui pe o foaie pasii ce trebuie urmati pentru a reusi visul.Si te tii de plan indiferent cat e de greu! Si nu fa compromisuri in a-ti atinge telul gen ce o sa zica x sau y. Bafta iti doresc!

| darrio2007 a răspuns:

Cu efort si ambitie.