| Slavic a întrebat:

Cum sa sterg o intrebare de pe site?va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimiti mesaj Ralucai sus, la contact in care pui link-ul intrebarii si o rogi sa ti-o steargawinking.

6 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Si eu vreau sa aflulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa o stergi doar o editezi, in dreapta scrie "intrebarile tale " cu portocaliu, clik, gasesti "editeaza " cu rosu, deasupra intrebarii, clik, modifici si trimiti, succes.

| Katiee^^ a răspuns:

Incearca sa o editezi :-? Daca nu mai gasesti acea optiune da-i un mesaj Ralucai si roag-o sa ti-o stearga :) Succes!
http://www.tpu.ro/contact

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu poţi să ştergi o întrebare de pe site. Poţi să îi trimiţi un mail la administratorul site-ului şi să-i ceri asta, dar sfatul meu este să o laşi acolo pentru că s-ar putea să se mai confrunte cineva cu problema ta şi să îşi găsească rezolvarea în răspunsurile date. Pentru asta a fost creat site-ul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ai trei posibilități: contact@tpu.ro, CONTACT de la tine din pagina principală sau direct pe privat Ralucăi (RalucaTpuro) adminul site-ului.
Baftă.
Pa, pa.

| Is There Love In Space? a răspuns:

O contactezi pe Raluca si o rogi sa iti stearga intrebarea