| Hgo a întrebat:

Cum se așează a 4 a ciorba in mana?

6 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Nu ar fi mai comod să folosești o tavă sau să faci două drumuri decât să faci acrobații cu patru farfurii de ciorbă în mână?

| Sophieka a răspuns:

Stiu ca unii ospatari pun doua farfurii pe dosurile antebratelor spre incheieturile mainilor iar celelalte doua farfurii le tin pe palme.

| Violleta2022 a răspuns:

Se aseaza...printre degete laughing

| Brizbriz a răspuns:

Faci spagatul big grin

| darrio2007 a răspuns:

De obicei ciorba este intr-o farfurie. Dar daca vrei sa o pui in mana, e problema ta. Mai bine mergi la un curs de ospatari. Tu vrei sa il faci aici pe TPU?

| StefanIlAreMare a răspuns:

O verși