| Alex a întrebat:

Cum se cauta un loc de munca pentru absolventii de facultate care n-au experienta?

6 răspunsuri:
| dofmarius a răspuns:

Ejobs bestjobs google. bafta

| darrio2007 a răspuns:

Deschizi ziarul sau calculatorul si cauti la anunturi la mica publicitate.Eu cred ca asa se face.Stii tu alta varianta?

| Maryna03 a răspuns:

Incearca sa dai un anunt pe net si asa poate o sa rezolvi ceva.

| rauta44larisa444 a răspuns:

Pai depinde unde locuiesti.
Daca lociesti in buftea, poti cauta prin bursa locurilor de munca.
winkingwinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauti anunturi pe site uri de specialitate, la targuri de profil in ziare etc.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate te ajută: www.ejobs.ro
Pa, pa.