| Raducu445 a întrebat:

Cum se desfasoara o zi la academia militara la profilul telecomunicatii? Dupa terminarea programului, ai voie sa vb cu cei de acasa la telefon macar o data pe zi? Un raspuns cat mai detaliat, va rog

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Asta-i problema? in rest e clar totul, intri, ești tare de tot la mate și din ce mai dai examenul?

dar asta, ai rezolvat-o?
https://www.tpu.ro/dragoste-si-sex/cum-aleg-prezervativul-potrivit/

aaa, să nu uit:
" Raducu445: ai voie sa vb cu cei de acasa la telefon"
- da

| Raducu445 explică (pentru sierra1):

Nu inteleg de ce spui altceva sau te legi de alte lucruri care nu au legatura cu intrebarea mea. Eu intreb ceva si tu postezi aici o alta intrebare de-a mea sau spui altceva. Daca vrei sa ma ajuti si stii sa imi raspunzi la intrebare, raspunde si atat. Restul lucrurilor tin de mine, eu vreau doar raspunsuri la intrebarea mea, de ce ma intrebi de examen?

| sierra1 a răspuns (pentru Raducu445):

"...lucruri care nu au legatura cu intrebarea mea."

ce vorbești, domnu'? la intrebarea domniei tale :

"Dupa terminarea programului, ai voie sa vb cu cei de acasa la telefon macar o data pe zi?"

am răspuns DA, sau nu se vede?

| Ciprian09 a răspuns (pentru sierra1):

Maxim raspunsul laughing
Raducule,lasa academia,mergi la altceva,ca nu e de tine! poate gasesti ceva care sa te atraga! daca erai baiat destept,intrai un pic pe sfantul google si gaseai ft multe informatii referitoare la ce ai intrebat tu,asta, in concluzie, fiind ultima ta grija, sa dai un telefon acasa! salut si bafta, ce pot spune!

| Raducu445 explică (pentru Ciprian09):

Nu inteleg ce de ras. Eu doar intreb daca pot vorbi cu parintii mei prin intermediul telefonului cat timp sunt la academia militara. Nu am gasit raspunsul pe google... daca il gaseam, nu mai intrebam nimic. Si in ce perioada am voie si cat timp?

| Raducu445 explică (pentru sierra1):

Multumesc. Si cand am voie sa fac asta? Adica stiu ca la 6 este trezirea si termini programul seara. Incepand cu ora 6 pana la terminarea programului seara, eu nu am voie sa vorbesc cu parintii mei la telefon deloc? Cand am voie sa vorbesc la telefon sau sa le trimit mesaje? Seara dupa program, am voie sa fac asta? Si pana la ce ora am voie sa stau seara? Nu am gasit aceste informatii pe google, daca le gaseam nu mai intrebam.