| al3xutzu a întrebat:

Cum se face acel numar de magie cand o persoana este bagata intr-o cutie, cutia se desparte in doua, se baga chestii prin cutie ca alte cutii sau sabii..care e secretul?

4 răspunsuri:
| danorp a răspuns:

Cand bga sabiile cutiteler alea el se fereste ca daca ai observat el/ea le baga incet atunci cand simte ca la atins asteapta sa se fereasta ala din cutia unde sta si o baga trebuie elasticitate maxima...

| LaYeR a răspuns:

Te-ai uitat la Romanii Au Talent?

| AndraNicoleta a răspuns:

Face un fel de contorsionism, astfel ca se muta pe o sigura parte a cutiei.

| al3xutzu explică:

La Romanii au talent nu avea unde sa se bage....cutia a fost rupta in doua, prin fiecare cutie au bagat alta cutie prin mijloc si sabii...NU AVEA UNDE SA SE BAGE! Nici macar daca avea 50cm