| aannoonniimm098 a întrebat:

Cum se intra la facultatra de psihologie din cluj din ce dai admitere si ce medii iti trebuie dau funda pentru cat mai multe detalii

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Am impresia ca la Cluj la psiho se intra jumate pe baza de dosar si jumate pe baza admiterii. Admitere in general se da din tot manualul de a 10a, dar se pun bazele pe lectiile de la gandire la caracter. Intra pe site-ul lor si citeste sau pe anumite grupulete pe facebook unde se vorbeste despre admiterile la psihologie 2016. De medii nu stiu nimic.
http://admitere.ubbcluj.ro/ro/licenta/facultati/psihologie/

| Robi1444 a răspuns:

Daca vei afla ceva, te rog sa ma anunti ca si eu sunt interesat.