| allynNa20 a întrebat:

Cum te vezi peste 10 ani?hee hee
FUNDA pentru cea mai frumoasa descriere b-)

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Am o presupunere. Mă văd roşcată, cu pielea albă ca brânza, puţin mai înaltă decât sunt acum, având un tatuaj pe mâna stângă şi un pierce în nas. Sinistru faptul că toată lumea se sperie de mine şi mă ignoră. Bine, nu chiar toată lumea, cred. Mă văd lângă un tip, presupun că este prietenul meu, brunet cu ochii căprui. Este foarte înalt, cu părul exact cum îmi place mie, puţin între lung şi scurt. El se dă pe skateboard, şi mai învăţ şi eu ceva de la el. Ne aflăm într-un parc, noaptea, sub cerul care parcă pluteşte, cu mii de stele care ne privesc şi luna care ne zâmbeşte. Sunt sigură că voi avea o viaţă fericită.

11 răspunsuri:
| DariusGanea9 a răspuns:

Peste 10 ani, mă văd cu o familie, cu o muncă serioasă... ce sa mai vreau happy

| M1hai a răspuns:

Peste 10 ani ma vad cu un magazin de reparat pc-uri, visul meu, cu o familie si multa bucurie happy

| Klews a răspuns:

Mă văd în oglindă.

| DarkBlood32 a răspuns:

Păi mă văd peste 10 ani cea mai singură de pe lume că am o moacă zici că sunt vârcolac/fantomă. Niciun băiat nu mă place doar mă pipăie de fund şi gata. rolling on the floor

| adelin100 a răspuns:

Peste 10 ani, ma vad desigur cu o famile, cu o casa mare si o masina bengoasahappy, si un loc de munca linistit unde sa castig multi banibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste 10 ani ma vad la medicina la Heidelberg sau Cambridge... Eventual si cu o prietena pana atunci big grin

| MRS84 a răspuns:

La casa mea...

| christianlaroka a răspuns:

Peste 10 ani, ma vad student in Cluj la medicina de urgenta facand multe garzi si tratand oamenii grav bolnavi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(tot) in oglinda

| AnabelleKr a răspuns:

Pai...mai mare cu 10 ani, desigurbig grin

| adytzoi a răspuns:

Undeva pe o plaja cu o bere in mana si cateva tipe misto in jurul meu.
F*ck Yeah!