| papuciirupti a întrebat:

Cum v-ati inceput cariera? cei care ati inceput de jos. ce gandeati, ce credeati? cum a fost pana ati pus bazele? sfaturi, spuneti povestile voaste va rog.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am fost speriat si ma impiedicam in fiecare detaliu, am avut insa noroc de colegi si un manager care m au facut sa prind incredere. Eu zic ca am inceput mai de jos, nu m am aruncat din prima la o firma mare, la responsabilitati mari si asta a facut inceputul mai usor