| SingleForOne a întrebat:

Cum vi s-ar parea mai profitabil un program part time, 4 ore in fiecare zi pentru 5 zile sau 8 ore pentru 3 zile sau alte combinatii?

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

8 ore pentru 3 zile - economisesti timp si bani cu transportul, poti sa iti organizezi mai bine timpul liber.

2 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Depinde ce esti tu si ce iti convine.
Stiu persoane mature care ar prefera 8 ore pentru 3 zile ca apoi sa mearga la tara si sa lucreze pamantul pe care il au la casa mostenita de la parinti.
Studentii insa, ar prefera 4 ore pe zi pentru 5 zile, ca au timp sa mearga la cursuri si sa invete.

| Cynthia20 a răspuns:

8 ore și 4 zile. Este deja folosit în multe locuri.
8 ore și 3 zile nu cred că există.