| Joker3134 a întrebat:

Cum vi se par meseriile șofer pe smurd,ambulanta, șofer în armata ( am auzit că e foarte bine) și se intra și ușor.

6 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Volanul e la fel oriunde esti angajat.

| Dandinelle a răspuns:

Se intra usor dar, din punct de vedere psihic, vei avea mult de lucrat cu tine. Daca lucrezi pe ambulanta normala, nu pentru cazuri speciale (gen condus oameni la dializa, transporturi simple) atunci vei vedea de toate, pe langa toata drama posibila.

Răspuns utilizator avertizat
| Dandinelle a răspuns (pentru Joker3134):

Stiam ca se intra destul de ok, ai o proba scrisa si un interviu. Nu stiu exact ce ai pe fiecare, cauta smurd posturi vacante pe google si poate gasesti mai multe detalii si la ce se refera proba scrisa.

Răspuns utilizator avertizat