| lovemusic90 a întrebat:

Cum vi se pare chirurgia cardiotoracica? Funda pentru cel mai complex raspuns happy
P.S.:

Răspuns Câştigător
| 4ndr3i a răspuns:

Eu zic ca e un lucru foarte greu, dar daca tot te uiti la Grey`s anatomy trebuie sa fii la fel de ambitioasa ca Dr.Yang.Ai vazut cum e :ei stau mai mult la spital decat acasa.E grea viata de doctor dar avand in vedere cat de greu e pe atat e de interesant sa aflii ce se intampla cu un corp omenesc.Deci daca vrei sa te duci la medicina pe ramura asta iti urez mult succes!

6 răspunsuri:
| AoBo a răspuns:

Fana Cristina Yang? tongue

| lovemusic90 explică (pentru AoBo):

Dahee hee
Same to you?

| AoBo a răspuns (pentru lovemusic90):

Dap

| blackyblack a răspuns:

Viata de doctor mi se pare o viata cu adevarat frumoasa.Nu te plictisesti niciodata si de fiecare data se iveste cate un lucru nou. Si eu sunt fana Cristina Yang! Imi place felul ei de-a fi si ca de foarte dura si nu prea tine cont de ceilalti cand ia deciziiwinking

| laurence a răspuns:

Cool

| magdalice a răspuns:

Si eu sunt fana Cristina Yang! Chirurgia cardiotoracica este destul de grea si din punct teoretic, si din punct chirurgical. Daca, de exemplu, faci o operatie pe cord, orice miscare gresita pe care o faci, il poate afecta pe pacient! Iti doresc mult succes daca vrei sa o iei pe aceasta latura a medicinei :X!