| alexandrurap a întrebat:

Cum vredetzi in viitor se va avea nevoie de autoservice? daca toate automoblele vor fi electrice

3 răspunsuri:
| Makingston a răspuns:

Vor fi electice dar tot de mana omului sunt facute si au la baza tot lucruri care cedeaza uzurii si timpului.
O sa fie doar pe curent, nu te gandi la nave spatiale si in cauza de fata, masina nu este compusa doar din motor...se pot strica multe altele.
Deci da, o sa fie nevoie de autoservice.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bineinteles ca va fi nevoie, doar orice masina are nevoie de reparatii, dupa un anumit timp sau daca se accidenteaza. O sa fie schimbat doar profilul mecanicului, o sa fie mai mult electrician.

| Kapkha a răspuns:

Va fi nevoie deoarece masinile care merg pe conbustibil nu vor disparea asa dintr-o data si vor aparea brusc cele electrice dar si cele electrice se vor strica si vor necesita reparatii.