| idloredana a întrebat:

Cunoașteți persoane cu dizabilități locomotorii și deficiențe auditive care doresc să urmeze cursuri Cisco de rețelistică în vederea integrării pe piața muncii?
Recomand proiectul "Transformă IT-ul în abilitate!" desfășurat de Academia Credis și Fundația Orange. În momentul de față se caută oameni pentru formarea celei de-a doua grupe de tineri.
http://www.academiacredis.ro/responsabilitate-sociala-et apa-2-recrutare

1 răspuns:
| murgumarius a răspuns:

Ce de bani se delapideaza si ce o sa mai plătim la ei noi cu totii.