| RazzyFUnik a întrebat:

Cunoaste cineva firme seriose prin care sa imi pot gasi un job in alta tara fara taxe? Se pot gasi si joburi la care sa nu se ceara experienta? Multumesc

2 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. job de Cabin Crew daca stii engleza. intra pe www.etihadairways.com, www.emirates.com/ae, www.qatarairways.com/ae si mergi la careers, acolo vezi cand au Open Day in Romania si urmezi instructiunile. bafta multa! astea sunt pentru Middle East:United Arab Emirates si Qatar.