| 12Hsgsvu12 a întrebat:

Cunosc pe cineva de gen feminin, care își dorește din tot sufletul sa conducă pe tir.Am înțeles ca femeile care lucrează pe tir trebuie sa facă și alte lucruri murdare, e adevărat?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ce lucruri murdare? Daca te referi la actvitati sexuale las-o balta.Cunosc cupluri care lucreaza impreuna pe tir.laughing

| Freya1 a răspuns:

Sa facă lucuri murdare, cum ar fi sa facă o pana, sa descarce sau sa deschidă o ușă și nici asta nu prea mai fac.

| EliLeli a răspuns:

Nu.

| teclado a răspuns:

Când zici lucruri murdare oamenii se gândesc cu gura sau cu...
Prin parcări ca si centuristele
Fii mai explicită

| notdecstar a răspuns:

Total adevarat! Cum crezi ca isi face capul tractor ungerea? Trebuie ulei, nu?