| anonim_4396 a întrebat:

Da-ne un exemplu de situatie in care tu ai demonstrat ca ai fost un lider/ ai fost cel mai bun.

Daca se poate sa-mi dati si mie doua, trei idei big grin

Multumesc mult! happy

Răspuns Câştigător
| Comandorul a răspuns:

Imi vine in minte un exemplu foarte bun, o intamplare petrecuta de curand la facultate. Ni s-a propus filmarea unor scene in cadrul orei de comunicare, cu tema la alegere. Dintr-o grupa de 5 insi, m-am impus cu cateva idei originale care s-au remarcat foarte rapid, si astfel am fost selectat liderul grupei. Coordonand proiectul, am reusit sa creez impreuna cu ai mei colegi un filmulet exceptional care a castigat locul I in cadrul concursului intern pe academie. Astfel m-am remarcat cu unele calitati de lider pot spune, dar si de coordonator. Este un exemplu, dar banuiesc ca ai retinut cheia. Te implici atunci cand esti stapan pe situatie, si daca esti sigur pe tine, vei reusi intotdeauna.