| a întrebat:

Daca ai avea talentul de a cinta, de a picta, de a cuceri prin frumusete sau ai fi putut fi scrie versuri si texte, ce ocupatie ti-ai alege

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Strungar.

| Weider a răspuns:

De a picta, e mai relaxant si mai placut sa creezi propria imagine pe o hartie. Nu multi poate sa faca asta.

| stpu a răspuns:

Sa inteleg ca tu ai toate aceste talente si nu stii ce anume sa faci in viata?
Nu-ti fa griji, sunt destule locuri libere la call-center big grin

| StochirleaAlexandra a răspuns:

As alege sa fiu scriitoare.

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Talentul de a canta(chiar daca le am pe toate laughing))

| CatalinaKaty a răspuns:

Eu zic cantatul, deoarece e foarte frumos si te relaxeaza! Iti spun asta pentru ca am norocul de a avea talentul de a canta happy

| FionaFlower12 a răspuns:

De a picta, deja fac asta.Am talent la pictura.Si as vrea sa devin o mare pictorita.

| MeowPattie a răspuns:

Talentul de a *canta!winking