| dnzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Daca ai avea un capital de 80, 000 euro, ce business ai porni?

7 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

As investii in magazine sau afaceri care sunt cautate/ nu se gasesc la mine in zona. De ex, la mine in oras ar merge fr bine un internet caffe, adica cu pc-uri performante, console, si spatiu de recreere in general, deoarece aici subt multi copii si tineri. Ori as investii in agricultura, intr-un magazin de tech sau in cryptomonede.

| mgtow a răspuns:

Olanda, in red light district, bordel. Iese grosul destul de usor si consistent.

Bula
| Bula a răspuns:

Cumparat o casa in stare neglijata, renovata si vanduta /dat in chirie.
Cu o alegere si organizare buna, intr-un jumat de an poti avea castig mai mare de 20, 000 euro.

| mateia320 a răspuns:

Cu 80.000 euro imi platesc scoala de pilotaj.

| Aditu94 a răspuns:

Ai putea incepe o afacere imobiliara, cumperi terenuri extravilane, le faci intravilane, le parcelezi si le vinzi.s-au contruiesti imobile si le vinzi.s-au poti cumpara un teren intr-o zona turistica si sa invetesti in casute de vacanta..alte idei : stupi si albine,produci miere, poti sa investesti in panouri fotovoltaice si sa devii proconsumator, poti investi in taximetrie, fire de transport persoane catre aeroport, curierat. poti sa cumperi garsoniere si sa le inchiriezi la sume accesibile.

| 1997onur a răspuns:

Bitcoin probabil

sunt prea mult bani nu stiu ce asi fi facut cu ei

| Trixt3r a răspuns:

Eu as porni caldura si lumina.

Dar sincer, la 80.000 sunt multe optiuni, poti incepe cu imobiliare sau o afacere, in functie de cat de mult timp vrei sa investesti si cat de repede vrei sa vina profitul.