| JennaHeap a întrebat:

Daca ai doua absente nemotivate poti ajunge cersetor la gara de nord?

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

Ajungi parlamentar.

4 răspunsuri:
| Alicezzz a răspuns:

Cine te-a mintit? Clar ca nu, le motivezi...o cerere de mana, o scutire de la medic si nu ajunge nimeni la gara de nord cersetor, la gara de nord poti sa ajungi sa iei trenul in caz ca vrei sa pleci pe undeva, dar nu pentru 2 absente! Nu stiu cine ti=a spus vorba asta, dar daca ti-o mai spune incerca sa-i spui ca cei cu peste 100 de absente nu sunt la gara de nord ci inca pe banicile scoli! Baftawinking

| karsivan a răspuns:

Doamne doamne... asa ceva... e doar o seperietura

| VeveritaBestiala a răspuns:

Nu,motiveazati-le,ca nu crapa pamantu' in doua din cauza asta.

| ladyaicha a răspuns:

Da bineinteles,