| AlexandraPiti a întrebat:

Daca ai fi un star ce meseriea ai vrea sa ai.Primul primeste funda+vot, iar ceilalti voturi.

Răspuns Câştigător
| Danutza_5627 a răspuns:

As vrea sa fiu cantareata, dar cum vocea mea nu merita niciun Grammy prefer sa raman ancorata in realitate si sa-mi pastrez visele pentru noapte(timpul in care totul e posibil).>big grin

8 răspunsuri:
| DenysaDulcika a răspuns:

Eu cred ca as vrea sa fiu o cantareata faimoasa sau asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa fiu actrita care are si voce deci este cantareata in acelasi timp...ce vise =)

| Gufiii a răspuns:

Cantareata

| 47dadi a răspuns:

As vrea sa fiu avocat sau politist.

| filiblox a răspuns:

Cantaret

| daniela36783 a răspuns:

Fotomodel tu?

| maduioana a răspuns:

Eu as vrea sa fiu cantareata sau actorita

| catalutza99 a răspuns:

Avocata sau jurista