| هوراس a întrebat:

Dacă ai media la purtară scăzută la 9 sau la 8, te mai primește cineva la facultatea de drept ca să devii avocat?

Răspuns Câştigător
| Kristinx7 a răspuns:

Cred ca te primeste, insa de fiecare data cand vei da dosarul cu ceea ce ai facut tu in anii de scoala se va vedea oricand faptul ca ai avut media scazuta la purtare....deci evident vei fi dezavantajat... Funda?! :X

7 răspunsuri:
| GigiManivela a răspuns:

Din cate stiu eu, daca ai media scazuta la purtare, nu te mai primeste doar in armata, sau la academia de politie, dar la celalalte facultati, da!

Funda?

| smekeru001 a răspuns:

Daca ai media scazuta la purtare nu poti intra la politie nu cred ca poti intra la drept

| xBro a răspuns:

Normal ca te primeste ma ce-ai straight face

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru facultatea de drept n-are importanta media la purtare, important este sa reusesti la admitere.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu dă bine la C.v.
Poți merge la Facultatea de Drept și apoi la Barou.
Să ai succes pe mai departe!
Pa, pa.

| BiuL a răspuns:

Nu conteaza ce medie la purtare ai pentru admiterea la facultatea de drept.

| AGoofi a răspuns:

Probabil să te primească.