| Joker3134 a întrebat:

Daca ai pile te baga asistent medical cât de slab ai fi? Pai chiar așa am ajuns? Macar cat de cat o calitate sa ai.

7 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Daca ai pile si bani poti sa ajungi si parlamentar chiar daca ai 8 clase si cazier...

Răspuns utilizator avertizat
| danbnz a răspuns (pentru Joker3134):

Voiam sa spun ca daca ai bani si relatii, in Romania e posibil aproape orice.

Răspuns utilizator avertizat
| danbnz a răspuns (pentru Joker3134):

Ajungi la extreme.
Cred ca e de la sine inteles ca trebuie sa ai minim de educatie si sa stii cu ce se mananca meseria aia in care te bagi cu relatii... cu timpul mai si inveti daca reusesti sa intri acolo.
La paramedici nu cred ca ai sanse cu pile... nu te joci cu viata oamenilor.

Răspuns utilizator avertizat