| utilizatorDin24052020 a întrebat:

Daca ai un loc de munca unde ai fost promovat si vrei sa iti faci un CV (pe Ejobs) pentru un alt loc de munca, cum treci functiile la "experienta profesionala"? Ambele odata in cadrul acelei firme, fiecare functie separat sau ultima functie ocupata in firma? Cred ca ambele separat, nu? Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Acum am citit mai bine
deci treci asa
din 2000-2003 sef schimb firma x
din 2003-2004 sef sectie firma x

3 răspunsuri:
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Ultima functie ocupata

| LasleaIoan1972 a răspuns:

De exemplu daca ai fost sef de schimb si ai fost promovat sef de sectie, pe cv treci sef de sectie, se subantelege ca ai fos si sef de schimb nu trebuie sa scrii

| AndrElle a răspuns:

De la ultima până la prima. Fiecare firma de angajare separat. Pe ani de la cel mai actual la cel mai vechi.