| Wintersmile a întrebat:

Daca aleg sa fac o facultate de romana, engleza sau psihologie pot sa devin invatatoare?

Răspuns Câştigător
| Mik3 a răspuns:

Dap, sigur ca potiwinking

4 răspunsuri:
| babyblue a răspuns:

Da, poti.
http://gbx.ro/ member_page.php?id=2 727

| KatherineSparks a răspuns:

Trebuie sa faci cateva cursuri la Psihologie si trebuie sa faci facultatea de litere happy [cred]

| monique a răspuns:

Da, dar va mai trebui sa faci si niste cursuri de specializare, modulul pedagogic si masterul in managementul scolii, sau ceva asemanator.

| Contrast a răspuns:

Nu stiu ce liceu ai treminat, dar poti face modulul psihopedagogic in timpul facultatii si e ok, cu conditia sa predai in maxim 5 ani de la terminarea facultatii si sa-ti iei gradele.