| isvan123 a întrebat:

Daca am 1. 75 pot sa bat o persoana cu vreo 20 30 de cm mai inalta?

5 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

75 e iq-ul tau nu? judecand dupa intrebearea pusa...

| MrAngelus a răspuns:

In bataie nu conteaza fizicul, ci sa ai inteligenta. Mie asa mi-a zis unu' de stie sa se bata.

| temugin a răspuns:

Incearca

| symonyk007 a răspuns:

Buturuga mica rastoarna carul mare asa e proverbul. daca stii unde sa dai il faci praf

| CheapThrills a răspuns:

Are bratele mai lungi dar isi apara mai greu ficatul, plus ca are centrul de greutate mai sus.

Da-i la ficat si la glezne si pune-l intr-o situatie in care poate sa-si piarda echilibrul. Cand pica, nu mai conteaza cat de inalt e