| utilizator9 a întrebat:

Daca am avut un an inghetat,si imi retrag dosarul,raman cu vreo datorie fata de facultate? Mi-a zis ca o sa-mi faca o fisa de lichidare, ce inseamna asta mai exact? Pot sa lucrez daca am datorii la stat?

1 răspuns:
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Poti lucra daca ai datorii la orice entitate, nu numai la stat.Altfel nu-ti vei putea plati datoriile, inca nu s-a inventat formula asta, desi unii cred ca si-ar dori-o.Am impresia insa ca te referi la o facultate mai speciala(macar conditii mai speciale, nu cunosc...).Dar da poti lucra...