| Mirceadumb a întrebat:

Daca am avut vreo operatie la cap pot sa navighez? vreau sa dau la motoare dar este posibil sa îmi fac o operație pentru scoaterea unui lipom de la nivelul capului. Ma poate împiedica acesta la fisa medicala? Practic ma tratez de ceva. credeți ca exista navigatori cu operații făcute? Poti sa tratezi lipomul si cu medicamente?

1 răspuns:
| Teodora341 a răspuns:

Daca treci cu brio de testul psihologic si/sau de controlul psihiatric, nu cred ca ar trebui sa te impiedice chestia asta.