| ZEDRO a întrebat:

Daca am fost operat de peritonita laparoscopic la varsta de 12 ani, pot aplica la Fortele Aerine Romane(Pilot de vanatoare) la varsta necesara? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, sigur ca poti.
Aceia este o o peartie demult cicatrizata si nu-ti mai poate aduce neplaceri.
Acum depinde de tine cat de sanatos esti, ca mai sunt teste medicale care trebuiesc facute si trecute (vedere, auz, plamani, rinichi, organ genital, examen psihiatric, boli venerice, boli cronice samd).

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, operatia s-a vindecat demult, ce varsta ai acum?