| anonim_4396 a întrebat:

Daca am invatat un an la Universitatea de Medicina si invat in continuare. Am dat examenele pe care trebuia sa le dau prntru anul 1. Dar ma tot gindesc: In aceasta vara ar putea ca conducerea universitatii sa ma trimita undeva la practica timp de 2-3 saptamini? 2 examene le-am dat pe 9 si 2 pe 8. Am nevoie de raspuns cit mai rapid.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Practica de doua saptamani este obligatorie la sfarsitul fiecarui an (doua saptamani dupa sesiune) este obligatia ta sa mergi la secretariat sa-ti iei repartitia si apoi sa te duci unde ai fost repartizat.